I'm exhausted

سلام به همگی. راستش چند وقت پیش که تصمیم گرفتم پروفایل فیسبوکم را اینجا معرفی کنم و از همه دعوت کنم که بیاین و اونجا بهم سر بزنین، فکر نمیکردم این همه وقت و انرژی و اعصاب از من ببره. اول از همه میتونم بگم بیشتر از 70% دوستانی که منو تو فیسبوک add کردن با پروفایل های تقلبی بوده و هست. این را به راحتی از روی خیلی چیزها میشه فهمید. اما من اهمیتی ندادم. خوب حتماً شما خجالت میکشین که بقیه تو پروفایل اصلیتون ببینن که شما با من دوست هستین :(
اما مشکل اصلی از اونجا شروع شد که خیلی ها شروع کردن به دخالت و تهدید و قهر و آشتی و ...... یه عده دعوا میکنن که چرا عکس لختتو گذاشتی تو فیسبوک. یه عده دعوا میکنن که تو فقط مال منی، نباید بقیه عکسات را ببینن!!! یه عده گیر دادن که چرا قیافه ات تو عکسهای مختلف با هم فرق میکنه (حتماً یعنی اینها عکس خودت نیست)، یه عده از آقایون هم که خوب انگار کیرشون را دستشون گرفتن و دنبال من هرجا میرم هستن که بیا مال منو بخور، بیا من بکنمت، بیا قیمتت چند،  و هزار جور گیر و گرفتاری دیگه.
راستش اول تصمیم گرفتم کلاً پروفایل فیسبوکم را ببندم و خودمو راحت کنم، اما بعدش تصمیم گرفتم عکسامو از اون تو بردارم. اما این دلیل نمیشه که من الان راضیم. به هیچ وجه. هیچوقت فکر نمیکردم فشار روانی توی یه محیط مجازی مثل فیسبوک اینقدر زیاد باشه و آدم اینقدر احساس عدم امنیت و آرامش کنه. شاید هم هم من این چند سالی که بیرون از ایران بودم یه کم نازک نارنجی شدم. قبلاً توی ایران هم حتماً همین خبرها بوده و من شاید بهش عادت کرده بودم. 
به هر حال خیلی از همتون گله دارم. من با همه اونچه که هستم و بودم دارم اینجا مینویسم. واقعیت خودم را همونطور که هستم نشون میدم. و وقتی یه عده با پروفایل تقلبی میان و منو محکوم به عدم صداقت میکنن خیلی عذاب میکشم.  من بارها و بارها هرچی راجع به خودم بوده را اینجا نوشتم و باز وقتی ازم سؤال کردین گفتم. من سحر برادران، متولد 1360 اصفهان، مقیم منچستر انگلیس. دانشجو و به صورت پاره وقت کارمند کتاب فروشی. از یکی دو سال پیش تجربه هایی به عنوان مدل داشته ام که البته بیشتر آماتور بوده و درآمد چندانی برام نداشته. علاوه بر این که رشته تحصیلیم روانشناسی برا گرایش سکس و فانتزی های سکسیه، خودم هم علاقه و کشش زیادی به سکس داشته و دارم و با مردهای زیادی همبستر شدم که هیچکدومش در ازای پول نبوده و صرفاً جنبه لذت شخصی داشته. بنابراین برچسب "جنده" به من نمیچسبه. اگرچه من این اصطلاح را توهین آمیز نمیدونم.
من همینم. راست و پوست کنده. آره موهام تو یه عکس صافه تو یه عکس فر دار. پوستم تو یه عکس سفیده و تو یه عکس برنزه. اما من منم. اگه باورتون نمیشه که اینها عکسای منه نگاهش نکنین. خیلی ساده. اگه باورتون نمیشه که یه دختر ایرانی هم بتونه مدل باشه و عکس سکسی داشته باشه مشکل از باورهای خودتونه. میتونین همه عمرتون مدل های بلوند اروپایی را نگاه کنین و عکس های من را فوتوشاپ حساب کنین.
به هر حال. خودتون میدونین. من نه کسی را مجبور کردم که بیاد توی فیسبوک friend من بشه و نه مجبور کردم که خواننده وبلاگ بشه. اگرچه از بودن تک تکتون خوشحالم و با اشتیاق استقبال میکنم.  

۲ نظر:

 1. سلام خانومی
  تیانام 15 سالمه...از دروغ متنفرم میدونم الان میگی یه دختر بچس
  ولی اینجوری نیس
  فیسبوکتو بده اددت کنم...واقعا ازت خوشم اومده

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سلام تیانا جان. ممنون :) آدرس فیسبوک من بالای وبلاگم سمت راست هست. اما به هر حال میتونی بیای به facebook.com/sheytuni

   در ضمن مطالب وبلاگ من +18 هست ها! ;) عزیزم خواهش میکنم بر اساس نوشته های من هیچ تصمیمی نگیر یا برنامه ریزی نکن :****

   حذف

مرسی از این که وقت میذاری و کامنت میذاری. سحر